Kayıt Ol

Victoria'nın Renksiz Dünyası

Çevrimdışı Victoria

• **
  • 316
  • Rom: 3
  • Peynir!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Victoria'nın Renksiz Dünyası
« Yanıtla #30 : 20 Temmuz 2011, 00:36:35 »
Gri kanatlarını yolmak istiyorum. Sesini duymak istemiyorum. Tüm camları açtığım halde neden gitmiyorsun?

Şuan kurbağa olmayı çok isterdim. O zaman korkup kaçardın.
Spoiler: Göster

''I do not suffer from insanity, I enjoy every minute of it."
- Edgar Allan Poe

Çevrimdışı Victoria

• **
  • 316
  • Peynir!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 20 Temmuz 2011, 12:35:45 »
Bu aralar sıcaklardan sivrisinek saldırılarından olsa gerek  forumda ki bir kaç kişi çok sinirli.
Havada küfürler uçuşuyor, laf sokmalar falan filan. Ne bu yahu.

Tamam benimde bir çok sorunum var. Örnek:
Baş ağrısı, sivrisinek saldırıları, sıcaklar, düzgün yazamama, sürekli saçmalama vb.

En iyisi bir pencereleri açın, sivrisinek öldürün, köpeğiniz varsa onunla ilgilenin.... Bir müddet bilgisayar başına geçilmemeli. Şimdi bana söylemesi kolay diyeceksiniz. Bende size bir tavsiye vereyim. Bilgisayarın tüm kaplolarını kesin, ana ekranıda dolaba koyun.(camdan aşağıda fırlatabilirsiniz seçim sizin.) Sonra yeni  bir hobi edinin ki aklınıza bilgisayar gelmesin.( çak pis bir bağımlılık bu yav. :P) Bol bol kitap okuyun, kendinizi geliştirin. Foruma geri döndükten sonra daha bilgili ve foruma faydalı bir üye olursunuz. Bu dediklerimi bugünden sonra ben uyguluyacağım sizde uygulayın bence. Eğer dediklerim sıkıcı geliyorsa  tüm ergenler olarak parka gidip oynayalım. Doğaya karışalım. En azından forumda ki bir çok insan biz gidince rahatlar. Onlarında hakkı kafa dağıtmak.
Niye foruma rahatlamak için girmiş insanların sinirlerini bozalım ki?

Bu dediklerimi yaptıktan sonra farkı görüceksiniz. Tabi bende görücem.  :P

Buda  size hediyem olsun. http://www.youtube.com/watch?v=2QsLEBzQIos&feature=player_embedded

- Edgar Allan Poe

Çevrimdışı Victoria

• **
  • 316
  • Peynir!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 26 Temmuz 2011, 00:00:13 »
vızz, vızz, vızz.
Uyuşuk, baş belası hedefini belirlemişti. Açtı. Huysuzdu. Tüylü küçük gözleri vardı.
Bu sarkıda  ona hediyem olsun. Ben  kazandım!
http://www.youtube.com/watch?v=qeaO0ZidQgc

- Edgar Allan Poe