Kayıt Ol

Rıhtım Times

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
  • Rom: 16
  • "Each thing I show you is a piece of my death."
    • Profili Görüntüle
Ynt: Rıhtım Times
« Yanıtla #15 : 23 Ocak 2011, 15:08:21 »
Ayrıca dün sevgili Laughing Madcap'ın yaptığı radyo programında istek parçalarımla yayını istila etmeme kızanlara hitaben bulunduğum "İyi be! Ben de kendi yayınımda çalarım, kimseyi de almam. Kendim çalıp kendim oynarım!" serzenişim nasıl da spekülasyona uğradı şaşırdım doğrusu.

O zaman kendi kendimi rezil ettim -.-
Bari bu lafımdan sonra bana ayı dediklerini de söyleyeyim tam olsun.

Çevrimdışı alper

• **
  • 143
  • Rom: 10
  • don't let'em tie you to the stake :P
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Ocak 2011, 15:11:39 »
Bir son dakika haberi!

Tüm bu gerginliği sakince uzaktan izleyen Nihbrin kişisi, hep yanında taşıdığı termosundan kahvesini yudumlarken, aniden elini çantasına uzatarak kafese benzeyen garip bir kutuyu "It's my turn" diyerek Rıhtım Times merkez binasında isyan eden protestocu kalabalığın ortasına bıraktı. Güvenlik görevlileri şüpheli cismin ne olduğunu sorgulamak için yaklaştıkları sırada kafesin kapağı büyük bir gürültü ile açıldı ve panik içersindeki kalabalık tentacle saldırısına uğradı.

Tüm Rıhtım Polis Teşkilatı şimdi "Nihbrin" kod adıyla bilinen, yüzünde anime kızı maskesiyle dolaşan teröristi arıyor. Görenlerin görmedik numarası yapması, bu azılı teröristin sivilleri bağışlamasına neden olur mu bilinmez ama söylememiz gereken tek bir şey var sevgili okuyucular : Kaçın !

Çevrimdışı Arlinon

• 456
  • Rom: 14
  • Savaş ve Ateş
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Ocak 2011, 15:19:47 »
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
Rıhtım Times -2-
« Yanıtla #18 : 23 Ocak 2011, 16:31:40 »

-Fırtınakıran olarak tanıdığımız Hazal abladan ‘Yok artık!’ dedirtecek açıklamalar.
   Bir süredir forumda yazılan mesajların sonradan kaybolmasının açıklamasını Hazal Abla net bir şekilde yaptı. ‘Sildirtmeyin.’
  Bazı üyelerin mesajları silindikten sonra ortalığı ayağa kaldırıp ‘Neden silindikten sonra en azından silindiğine dair bir bildirim olmuyor? Nerede özgürlük? Nerede hak hukuk düşünce serbestliği?’ şeklinde açıklamalarda bulunurken Hazal Abla son noktayı koydu.
“Bir de haber mi verecektik? Ne saçma..!”
-Radyoçu Madcap’den dinleyicilere tepki.
Dün gece geç saatlerde yaptığı uzunca süren radyo programında, dinleyicilerin istekleri yüzünden kendi istediği parçaları çalamayan Madcap sert konuştu. “Bir Allah’ın kulu da, ‘Bırakın adam kendi istediğini çalsın’ gibi bir istekte bulunmuyor. Bize de fırsat verin kardeşim! “ dedikten sonra, bu gün yaptığı yeni programda ise program yaptığını duyurmadı.  “Herkes gelmesin istedim.”diyen Madcap, gelen tek tük bir kaç kişiye de ‘İstek yapacaksanız dinlemeyin kardeşim…’ uyarısında bulundu.

-Gedik Savaşları ile ilgili haberimizden sonra eleştirilere dayanamayan Hurin, yaptığı basın açıklamasının ardından İrlanda’ya kaçtı.
Hurin, yaptığı basın açıklamasının ardından Clorus’un da ağzından kaçırdığı ‘sert moderatör üye kaçırır’ gibisinden laflardan sonra ülkeyi terk etti. “Tunus devlet başkanı da aynısını yaptı, ne var bunda?” açıklamalarında bulunan Hurin, “Bölüme ilgi artarsa geri dönebilirim…” açıklamalarında bulundu.

-Marius  Korkmazları tanıdığını belirtti.

Dün gece geç saatlerde yayınlanan Rıhtım Times ‘ın ilk sayısına yapacak yorum bulamayan Marius, benim de söyleyecek bir şeyim olsun diyerekten espriyi patlattı, “Korkmazları tanıyorum oğlum ben!” diyen Marius, bu sayıya nasıl tepki gösterecek, merak konusu.

-Geçen seferki baskımızda kendisine fazla yüklendiğimizi düşünen SoulSSsucker’den (ki ismini bilerek yanlış yazdık) açıklama. “Biraz da başkalarına yüklenin!”
Kendisiyle ilgili açıklamalarda bulunduğumuz Soul, başkalarını da alay konusu ettiğimizin farkında olmasa gerek. Özelden “N’aptın ulan sen? Rezil ettin beni, bitirdin…” gibi açıklamalarda bulunan Sucker, son olarak da “Biraz da başkalarına yüklenin…” dedi.  Ayrıca Gotik olduğunu belirtmekten çekinmeyen Soul, “Bunda ne var ki?”diye üç noktayı koydu.
-Kayıp Evren’in zamanında bitmemesi üzerine gelen eleştirilerden nasibini alan KoyuBeyaz’dan açıklama. ‘Ben de mi görevliymişim? İlginç...’
Bir yıldır bitmeyen Kayıp Evren ile ilgili geçen sayımızda gösterdiğimiz haklı tepkilerden sonra kendi payına düşen eleştirileri de alan KoyuBeyaz, tüm eleştirileri dinledikten sonra “Ne?” dedi.

Kendisinin görevli olduğundan haberi olmadığını belirten KoyuBeyaz, “Bileydik yapardık bir şeyler, ayıp oldu bak koskoca Rıhtım familyasına…” gibisinden bazı açıklamalar yaptıysa da kendisini kâle almadık. Zaten Aleste Oden isimli başlıkta yazıları bulunduğunu kendisine hatırlattığımız zaman hatırlayan Koyu, “Heee o mu, valla sıktı bir yerden sonra ya…” açıklamalarında bulundu. Muhabir arkadaşlardan birinin “Adam haklı beyler…” demesinin üzerine, dağıldık.

-Kendisinden istenilmediği halde Rıhtım Times genel yayın koordinatörü aNTiSePTiK ile dalga geçen Madcap basın toplantısı yaptı…
  Genel Yayın Koordinatörü’müz aNTiSePTiK ile çok pis dalga geçen Madcap açıklamalarda bulundu. “Ne yani? Hep o mu dalga geçecek?” diyen Madcap, “Ben halkımızın sözcüsüyüm, olur olmaz her yerde reklam yapmasın, okunmuyorsa okunmuyor işte…” derken, bazı Rıhtım Times hayranlarının tepkisini ne kadar fazla üzerine çektiğinin farkında değilmiş gibi davrandı. Radyo yayınında ise bu konudan hiç bahsetmemeyi daha uygun gördü. Kendisine yayın hayatında başarılar diliyoruz.

-Aylık Öykü Seçkisi’nde Kılıç temasında aynı puanı alıp berabere kalarak ‘Kopya’ tartışmalarına yol açan  mit ve Wyvern nickli üyelerden açıklama. ‘Birlikte Çalıştık.’

-Üçüncü Yıl Şenlikleri’nin 4. Yıl Kutlamalarına kadar devam edeceğinden korkuluyor.
Bazı üyeler 4. Yıl etkinliklerinin uzun sürmesinden şikayetçi. Aralarında yetkili kimseler de bulunan bu üyeler “Kardeşim, zaten 2 ay sonra yayınlıyorsunuz bir ton inceleme aynı anda ağır geliyor, yıl sonuna kadar böyle devam edemeyiz valla, nasıl okuruz onca şeyi?” derken, ne kadar haklı oldukları bezgin yüz ifadelerinden de anlaşılıyordu.

-Canina'nın o fotoğrafta ağzıyla ne yaptığı bulundu. Gelecek sayıda!
May the force, be with you.

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 23 Ocak 2011, 16:38:18 »
Evet bir de o sayıda Baal Adramelech'in pikselli fotoğrafında ne var onu da öğrenmek istiyorum :P

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 23 Ocak 2011, 17:20:59 »
  "Şok şok... aNTiSePTiK, Kayıp rıhtımda kavga çıkarttığı için 3 günlük uzaklaştırma aldı" şeklinde bir haberin de yayımlanabileceğini görüyorum... Çoktandır böyle bir tartışma görmedim. zevkle bekliyorum.
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı Laughing Madcap

• 960
  • Rom: 51
  • The Oncoming Storm
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 23 Ocak 2011, 17:24:16 »

Ses çıkarmazsak gider belki.
Attention all planets of the solar federation
We have assumed control.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 23 Ocak 2011, 18:00:15 »
Düşünürüz burnich :P

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #23 : 23 Ocak 2011, 18:42:16 »
Bir Gossip Girl'ümüz eksikti.

Çevrimdışı Victoria

• **
  • 316
  • Rom: 3
  • Peynir!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 23 Ocak 2011, 19:25:17 »
Sıkı takipçinim Antiseptik.
Artık Kelebek okumuycam. Bundan sonra ki yeni dedikodu gazetem ''Rıhtım Times!''
Bakalım gelecek sayıda hangi dedikodular olucak... :D

''I do not suffer from insanity, I enjoy every minute of it."
- Edgar Allan Poe

Çevrimdışı Maleficum

• **
  • 193
  • Rom: 11
  • I have the wisdom to see the dark as a light...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 23 Ocak 2011, 20:24:02 »
Yeni isim bulun bu gazeteye. Rıhtım Times deyince üçüncü sayfa haberleri gibi beklentilerim oldu ;D
...weak pleasures, lost feelings, faded dreams, doubtful hopes...

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 23 Ocak 2011, 20:35:54 »
O kadar kötü ki...Çok iyi.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Victoria

• **
  • 316
  • Rom: 3
  • Peynir!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 23 Ocak 2011, 20:37:32 »
O kadar kötü ki...Çok iyi.
Şimdi burda bir çelişki var gibi.
Beğendin mi? Beğenmedin mi?
Asıl soru bu? :P

''I do not suffer from insanity, I enjoy every minute of it."
- Edgar Allan Poe

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 23 Ocak 2011, 20:49:07 »
Canina, boy kuzum o boy.

Victoria, umarım beklentilerinizi karşılayabilirim. :)

Maleficum, bu saatten sonra isim değişmez be hacı...

Amras, haber olmaya mı çalışıyorsun abi :P

Çevrimdışı grikunduz

• **
  • 368
  • Rom: 6
  • Est solarus oth mithas
    • Profili Görüntüle
    • HayalGezer
« Yanıtla #29 : 24 Ocak 2011, 11:58:24 »
Evet aNTiSePTiK basın ayağı olma yolunda ilerliyorsun bakalım sonun ne olacak. :D Çok büyük etkide oluşturabilirsin kendi paçalarını da tutuşturabilirsin. :D