Kayıt Ol

Mümkün Olanın Sınırları: Bir ‘The Witcher’ Öyküsü!

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Mümkün Olanın Sınırları: Bir ‘The Witcher’ Öyküsü!
« Yanıtla #15 : 22 Eylül 2012, 23:29:36 »
Çok güzel devam ediyor hikaye. "Aaa... Yagren! Aaa... Jaskier!" diye diye okudum bütün bölümü.

Spoiler: Göster

Yalnız editörlük/çevirmenlik ruhuma işlemiş resmen. Habire elim düzelt butonu arıyor :)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Eylül 2012, 14:01:46 »
Valla ben de editör arıyordum:)

Spoiler: Göster
Şaka değil sahiden arıyorum.
Yepyeni bir fantastik serüvene hazır mısınız?
Anatolya Efsaneleri İlk iki bölüm pdf:http://www.mediafire.com/?uadhvz1vcgmqkct

Yeni Töre'nin ikinci yasası:
Umutlar, inançlar ve dilekler içlerinde bir parça mantık barındırmıyorlarsa hayatları kolayca mahveden boş yalanlara dönüşürler.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
Mümkün Olanın Sınırları: 4. 5. ve 6. Bölümler Yayında!
« Yanıtla #17 : 10 Ekim 2012, 20:10:16 »

The Witcher öyküsü Mümkün Olanın Sınırları’nın  dördüncü, beşinci ve altıncı bölümüleriyle karşınızdayız!

The Witcher serisinin ikinci kitabı “Kader’in Kılıcı(The Sword of Destiny) adlı kitabın içinde bulunan bu öyküyle yayınevlerinin bu seriyi dilimize kazandırması manasında destek olmaya devam ediyoruz. İki haftalık bir gecikmenin ardından toplamda üç bölümle sizlerleyiz. Yeni bölümleriyse daha da kısa sürede sizlerle olacak.

Projemizden yeni haberdar olan arkadaşlarımız detaylı bilgi için buraya tıklayabilirler. Serhan Vural’ın çevirisini ve M. İhsan Tatari'nin düzeltisini üstlendiği öykünün dördüncü bölümü için BURAYA, beşinci bölümü için BURAYA, altıncı bölümü için BURAYA, projenin giriş sayfası için de BURAYA tıklayabilirsiniz.

Gecikme için bir kez daha özür diliyor, keyifli okumalar diliyoruz.

Çevrimdışı Buzmavisi

• **
  • 136
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 13 Ekim 2012, 16:06:54 »
Valla çok güzel bir düzeltme olmuş. Jaskier'in Dandelion olduğunu bilmiyordum mesela. Bu zırtapoz da nereden çıktı diyordum :) Yani zaten ona benziyordu ama aynı karaktermiş meğerse. Keşke baştan ismini Dandelion olarak yazsaydık.

Onun dışında da düzeltme çok iyi. Ben çeviriyi yapınca fazla elden geçirememiştim böyle çok güzel olmuş. Elinize sağlık İhsan Bey. Oldukça uğraşmışsınız.
Yepyeni bir fantastik serüvene hazır mısınız?
Anatolya Efsaneleri İlk iki bölüm pdf:http://www.mediafire.com/?uadhvz1vcgmqkct

Yeni Töre'nin ikinci yasası:
Umutlar, inançlar ve dilekler içlerinde bir parça mantık barındırmıyorlarsa hayatları kolayca mahveden boş yalanlara dönüşürler.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 13 Ekim 2012, 22:14:06 »
Teşekkür ederim. Ben sadece düzeltmesini yaptım, asıl emek size ait.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
Mümkün Olanın Sınırları: 7. Bölüm Yayında!
« Yanıtla #20 : 15 Ekim 2012, 17:03:52 »

The Witcher öyküsü Mümkün Olanın Sınırları’nın yedinci bölümüyle karşınızdayız!

The Witcher serisinin ikinci kitabı “Kader’in Kılıcı(The Sword of Destiny) adlı kitabın içinde bulunan bu öyküyle yayınevlerinin bu seriyi dilimize kazandırması manasında destek olmaya devam ediyoruz.

Projemizden yeni haberdar olan arkadaşlarımız detaylı bilgi için buraya tıklayabilirler. Serhan Vural’ın çevirisini ve M. İhsan Tatari'nin düzeltisini üstlendiği öykünün, yedinci bölümü için BURAYA, projenin giriş sayfası için de BURAYA tıklayabilirsiniz.

Keyifli okumalar.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
Mümkün Olanın Sınırları’nda SON: 8. Bölüm Yayında!
« Yanıtla #21 : 23 Ekim 2012, 18:58:17 »

The Witcher öyküsü Mümkün Olanın Sınırları’nın sekizinci bölümüyle karşınızdayız!

The Witcher serisinin ikinci kitabı “Kader’in Kılıcı(The Sword of Destiny) adlı kitabın içinde bulunan bu öyküyle yayınevlerinin bu seriyi dilimize kazandırması manasında bu öykü adına son kez geliyoruz karşınıza.

Öncelikle umuyoruz ki bu öyküyle sizlere, bir nebze de olsa, The Witcher dünyasını az çok tanıtmış olduk. Biz Bunu İstiyoruz projemizde yayımladığımız ön okumalar harici elinizde seriyle alakalı farklı bir okuma metni de bulunmuş oluyor. Artık şu saatten sonra tek dileğimiz, serinin telifini almış ya da alacak olan yayınevinin bir an önce ilk kitabın basımı için işlemlere başlaması.

Projemizden yeni haberdar olan arkadaşlarımız detaylı bilgi için buraya tıklayabilirler. Serhan Vural’ın çevirisini ve M. İhsan Tatari'nin düzeltisini üstlendiği öykünün, sekizinci için BURAYA, projenin giriş sayfası için de BURAYA tıklayabilirsiniz.

Keyifli okumalar.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 23 Ekim 2012, 21:24:26 »
Gerçekten de harika bir hikayeydi. Anlattığı olay ve yaşattığı macera kadar en önemsiz yan karakterini bile en ince detayına kadar işlemesini, her birine ayrı bir kişilik vermesini ve aralarında geçen diyalogları sevdim ben. Tüm hikaye boyunca suskun olan kralın ağzını açışı takdire şayandı doğrusu :) Emeği geçen herkese teşekkürler.
Try to hide if you dare.