Kayıt Ol

Anket

Sizce En İyi Süper Kahraman Hangisidir? (Güç-Görünüm-Senaryo Bakımından)

Spider-Man (Örümcek Adam)
11 (12.9%)
Iron Man (Demir Adam)
10 (11.8%)
Batman (Yarasa Adam)
21 (24.7%)
Hulk (yeşil Dev)
4 (4.7%)
Blade
2 (2.4%)
Daredevil (Korkusuz)
5 (5.9%)
Kaptan Amerika
3 (3.5%)
Wolverine
15 (17.6%)
Thor
6 (7.1%)
Dr. Manhattan
5 (5.9%)
Superman
3 (3.5%)

Toplam Oy Verenler: 83

Sizce En İyi Süper Kahraman?

Çevrimdışı KYLE

• **
  • 76
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sizce En İyi Süper Kahraman?
« Yanıtla #30 : 25 Ekim 2010, 14:35:14 »
ya aslında çok çelişkili bir konu olmuş bu sonuca vardım :D yaratıcıları kendi karakterine türlü özellikler katmış :D hepsi güçlü oluyor ister istemez.
Şunuda unutma ; Rıhtımda kalanı değil , Çekip gideni vurur fırtına !..

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 25 Ekim 2010, 14:39:52 »
Arkadaşlar TheWaLL kardeşimizinde dedigi gibi bende izledim onu bakın iron man bir sey diyordu aynen ama aynen böle diyordu "HULK SENİ EN GÜÇLÜ ADAMLARIMIZ TOPLANARAK SALDIRSA BİLE DURDURULAMIYORSUN"
Arkadaslar birde marveli yaratan kisi marvel.coma bir mesja yollamıs bunu kopyalayarak koyucagım en guçlu kahramanla ilgili bu
"SEVGILI ARKADASLAR BAY VE BAYANLAR TUM DUNYA EN GUÇLU KAHRAMAN YUZUNDEN BUNALIMA BILE GIRDI BEN DE GERÇI ANLAYAMAM DUNYANIN ÇOĞU 2 KSI IARASINDA KARARSIZ HULK MU SUPERMAN MI ÇUNKU ÖBUR KAHRAMANLARI 2SIDE YENEBILECEK KAPASITEYE SAYIP GELELIM BU 2 KAHRAMANA SUPERMEN HULKTAN DAHA FAZLA OZELLIGE SAYIPTIR FAKAT KAS GUCU OLARAK HULKDAN DAHA AZ AYRICA HULK HER SINIRLENMESINDE GUCU ARTMAKTADIR BEN KARSILASTIRDIM VE HULKUN YENECEGINI SOLUYORUM ÇUNKU HULK HER SINIRLENMESINDE GUCUNE GUÇ KATMIYOR AYNI ZAMANDADA FARKLI OZELLIKLER KAZANIYOR VE BU OZELLIKTE  İYİLEŞTIRME::;;BU GUÇ WOLWORINIDE VAR AMA WOLWORINENIN KOLU KOPSA YERINE TAKAMAZ O ONU BILE YAPABILIYOR"
Arkadaslar ben bunu google çeviride çevirdim ve bunu buldum simmdi sizce en güçlü karakter kim hayla bu konuya deva edelim ayrıca okumadan geçmeyın bence bunları okuyun!!

Ayrıca arkadaslar "Dúrgonath" Arkadasımızın dedigi asla olamaz çunku bunuda ben soluyorum marvel yaratıcısı deil buyuk sinirlenmede hulk kırmızıya dönusur hulk resimlerinde görmustursunuz iste o derisi kırmızıya dönustugunde derisine asla ama aslaa en ufak bir zarar gelmez
O mesajı Marvel'in BAŞKANI'nın gönderdiğine emin misin. ^^

Çevrimdışı kkleta

• *
  • 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 27 Ekim 2010, 20:44:13 »
beyler kusura bakmayın ama wampir alucard bence en şahanesi. yalnız öyle bir nosferatuyu ankete koymamak ayıp olmuş :S

ben anlamıyorum süper kahraman diyonuz da marvelvari bir anket olmuş. oylama için japon süper kahramanlarını da eklemek lazım  değil mi? bunlar harici marvelda olmayan cok fazla süper kahraman var. gölge adamı bile unutmuşsunuz. ben halşa alucard diyorum en başta adam ölümsüz ve 10000 ruhu vücudunda tasıyor. afedersin ama wolverine, thor veya kaptan america bu adamla mı baş edecek? alucard rulaz bence

Çevrimdışı Vendetta

• *
  • 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 17 Aralık 2010, 17:23:05 »
Tabiikide Wolverine adam kaç yıldır yaşıyor belli değil neredeyse her savaşa katılmış ama hafıza kaybı yüzünden hatırlamıyor hem tecrübe hem karizma hem kas daha ne diyeyim yahu :)

Çevrimdışı silademircan

• *
  • 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 31 Ocak 2011, 22:36:38 »
ıronmen in filmleri harika

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 04 Eylül 2011, 17:59:37 »
Ankete bakınca bu işin anketle olmayacağı kanısına vardım. Zira herkes birilerinin eksik olduğundan dem vurmuş ve her seferinde ekleme yapılmış. Zaten ankete bakıncada derin il gördüğüm derin Marvel etikisi oluyor. Ama bizim oralarda bi söz vardır; ''DC Yaratır, Marvel kopyalar!''. ;D DC'den Wonder Woman, Green Lantern ve Flash gibi isimler olmadan olmaz. Ayrıca Hellboy, Spawn, Witchblade, Deadpool, Phoneix, TMNT şeklinde bu liste uzar gider... Zati Japon piyasası Astro Boy'dan başlar Sailoor Moon'a kadar uzanır . Dikkat ederseniz ikisi arasında dağlar kadar fark. O yüzden işin o kısmından hiç bahsetmiyorum...

Bana gelirsek oyumu tek kişiye veremiyeceğim. Karizma açısından Wolverine, dış görünüş olarak Spawn, güç olarak Dr. Manhattan ve senaryo bağlamında ise Batman favorimdir. Mangalarda ise her ne kadar süper hero janrına sokmak güç olsada Lone Wolf & Cub'ın ana karakteri Ogami Itto'yu tek geçerim. Ama bu değerlendirmemde güç faktörü hiçbir rol oynamıyor. Ama illa birini seçeceksem bu Son Goku olur ;D
Kurgu ile gerçek arasındaki tek fark, kurgunun mantıklı olmak zorunda olmasıdır.

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #36 : 04 Eylül 2011, 18:27:04 »
çocukluk kahramanıdır, candır batman... :)
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı Narr

• **
  • 115
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 05 Eylül 2011, 00:36:05 »
Thor tanrı değil mi ama. Thor diyorum.

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 05 Eylül 2011, 00:51:34 »
Bence süper kahraman olmanın temel şartlarını yerine getiren herkes kendine süper kahraman diyebilir. Bi kere doğaüstü bir gücünüz veya bir sürü teknolojik zımbırtıyla donanmış olmanız gerekiyor ki, villain diye tabir ettiğimiz süper kötüler sizi şamar oğlanına çevirmesin. Birincisinden de önemlisi mutlaka kostümünüz olmalıdır. Çünkü kostüm candır, nimettir... Sizi mermilerden koruyabilir veya kimliğinizi saklayabilir, en önemliside karizmatik görünmenizi sağlar. Ha bide geçmişten kalma travmalar veya enayilik gibi bir sebepten ötürü kötülükle savaşıyor olmalısınız. Eğer bunların en az ikisini sağlamışsanız süper kahramansınızdır ;D
Kurgu ile gerçek arasındaki tek fark, kurgunun mantıklı olmak zorunda olmasıdır.

Çevrimdışı Richard Fannin

• **
  • 58
  • Rom: 2
  • I wish I was something more.
    • Profili Görüntüle
    • kafra şehri
« Yanıtla #39 : 05 Eylül 2011, 13:18:17 »
En sevdiğim çoğu insan gibi Örümcek Adam ama konu en iyi süper kahraman olunca Süperman derim.
'' Diğer süper kahramanlar gerçekte kim olduğunu saklamak için süper kahraman kostümü giyer ama Süperman gerçekte kim olduğunu saklamak için insan kostümü giyer '' :D
''Biz yıldız tozuyuz, biz altınız.''

Çevrimdışı Valheru

• **
  • 220
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 07 Eylül 2011, 15:51:31 »
en iyi süper kahraman oyum sırf karizmasından dolayı Batman'a.
Böylece anlaşmamız yazıldı,böylece anlaşma yapıldı
Düşünce zamanın okudur,anılar asla solmaz.
İstenen verildi,bedel ödendi

Çevrimdışı GAMBIT

• *
  • 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 22 Aralık 2011, 20:35:28 »
gambit

Çevrimdışı ryuk

• 497
  • Rom: 25
  • ne değiştirebilir bir insanın doğasını?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 22 Aralık 2011, 21:14:08 »
Süper kahraman mıdır emin değilim ama: Tao-Pai-Pai.
Fikirlerim için ölmeyi göze alamam çünkü yanılıyor olabilirim - Bertrand Russel

İyi bir fikir üretmek için, pek çok fikir bilmek gerekir:

* Yeni başlayanlar için FRP

* Fantastik edebiyata yeni başlayanlar ve bu türde ilerlemek isteyenler için

* Kılıçlar ve diğer eskiçağ silahları hakkında

* Dark Sun

* Distopya Korkuları

Daha fazlası için: Index

Çevrimdışı GAMBIT

• *
  • 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 30 Aralık 2011, 00:06:12 »
Arkadaşlar TheWaLL kardeşimizinde dedigi gibi bende izledim onu bakın iron man bir sey diyordu aynen ama aynen böle diyordu "HULK SENİ EN GÜÇLÜ ADAMLARIMIZ TOPLANARAK SALDIRSA BİLE DURDURULAMIYORSUN"
Arkadaslar birde marveli yaratan kisi marvel.coma bir mesja yollamıs bunu kopyalayarak koyucagım en guçlu kahramanla ilgili bu
"SEVGILI ARKADASLAR BAY VE BAYANLAR TUM DUNYA EN GUÇLU KAHRAMAN YUZUNDEN BUNALIMA BILE GIRDI BEN DE GERÇI ANLAYAMAM DUNYANIN ÇOĞU 2 KSI IARASINDA KARARSIZ HULK MU SUPERMAN MI ÇUNKU ÖBUR KAHRAMANLARI 2SIDE YENEBILECEK KAPASITEYE SAYIP GELELIM BU 2 KAHRAMANA SUPERMEN HULKTAN DAHA FAZLA OZELLIGE SAYIPTIR FAKAT KAS GUCU OLARAK HULKDAN DAHA AZ AYRICA HULK HER SINIRLENMESINDE GUCU ARTMAKTADIR BEN KARSILASTIRDIM VE HULKUN YENECEGINI SOLUYORUM ÇUNKU HULK HER SINIRLENMESINDE GUCUNE GUÇ KATMIYOR AYNI ZAMANDADA FARKLI OZELLIKLER KAZANIYOR VE BU OZELLIKTE  İYİLEŞTIRME::;;BU GUÇ WOLWORINIDE VAR AMA WOLWORINENIN KOLU KOPSA YERINE TAKAMAZ O ONU BILE YAPABILIYOR"
Arkadaslar ben bunu google çeviride çevirdim ve bunu buldum simmdi sizce en güçlü karakter kim hayla bu konuya deva edelim ayrıca okumadan geçmeyın bence bunları okuyun!!

Ayrıca arkadaslar "Dúrgonath" Arkadasımızın dedigi asla olamaz çunku bunuda ben soluyorum marvel yaratıcısı deil buyuk sinirlenmede hulk kırmızıya dönusur hulk resimlerinde görmustursunuz iste o derisi kırmızıya dönustugunde derisine asla ama aslaa en ufak bir zarar gelmez
Neyin kafasındasın? Wolverine wolvorin değil. kolu kopmaz Wolverine'in çünkü hücre yenilendiği için yeniden çıkacaktır. Ve adamantium asla kopacak bir şey değil :)

Çevrimdışı kadri kerem

• **
  • 68
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • Zemine Kazılı Notlar
« Yanıtla #44 : 23 Mayıs 2012, 01:15:48 »
Batman'in yeri her zaman bir başka olmuştur benim için. Hele Christian Bale sinemadaki karizmasını tekrar kazandırmış ve Batman'e yeninden ruh vermişken başka bir yanıt vermek yakışmaz bana =)
Zemine Kazılı Notlar
http://kadrikeremkaranfil.blogspot.com/