Kayıt Ol

Suicide Squad (2016)

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Suicide Squad (2016)
« Yanıtla #30 : 05 Mayıs 2015, 13:02:31 »
Şu toplu resim benim için tam anlamıyla hayal kırıklığı oldu. Gerçi diğer karakterleri tam olarak bilmiyorum ama resmen ucuz bir cosplay gibi geldi bana hepsi. Özellikle Harley Quinn facia olmuş bence. Film ile ilgili beklentim de şu an yerlerde... Neyse en azından Joker var diyerek umudumuzu yitirmeyelim. :P

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü

Harley Quinn’in Yaratıcısı Suicide Squad’taki Harley İçin Ne Düşünüyor?

Harley Quinn karakterinin iki yaratıcısından biri olan Bruce Timm, Suicide Squad filminde Margot Robbie’nin hayat verdiği karakterin yeni görünüşü hakkında açıklamalarda bulundu.

Suicide Squad’ın yönetmeni David Ayer’in Joker hariç filmde oynayacak tüm karakterlerin fotoğrafını paylaşmasının ardından Harley Quinn herkesin odak noktası hâline geldi. Kimileri Margot Robbie’nin canlandırdığı bu seksi ve renkli Harley Quinn’i çok sevdi, kimileriyse ondan zerre kadar haz etmedi.

Peki 1992’de Batman: The Animated Series için Paul Dini ile birlikte onu yaratan Bruce Timm bu konu hakkında ne düşünüyor dersiniz? Detayları haberimizde.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Rom: 1
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 11 Mayıs 2015, 15:31:20 »
Harley Quinn'e hemen çok güzel bir fanart yapmışlar. Ben iPadimin ekranına koydum hemen :P

Spoiler: Göster

Yalnız çok bakmayın yengeniz olur kendileri ciddi düşünüyoruz  :lve

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 11 Mayıs 2015, 15:33:53 »
Ya çok küçük bir ayrıntı ama o ceketteki renklerin yerlerinin değişmesi gerekiyor bence. Her sırada değişiyor renklerin yerleri normal kostümde, öyle olsa daha iyi olurdu. Gözüme takılıyor nedense her gördüğümde. :D
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Auguste Dupin

• **
  • 84
  • Rom: 8
  • geceleri esen terör
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 11 Mayıs 2015, 19:10:08 »
Nıç. Yok. Olmuyor. Bir türlü "Harley Quinn" diyemiyorum ben buna. Filmden tüm beklentimi sıfırladı resmen hatun, hatta izlemek istemiyorum bile diyebilirim. Diğer tipler de daha iç açıcı görünmüyor. İyi bir film olacak belki, ama "Harley Quinn izledim" diyemeyeceğim. Hatta filmin geneli çok "punk" duruyor bence. Ki, Asylum'dan sonraki Arkham oyunlarında da olduğunu düşündüğüm bir sorun bu.

O ilk oyundaki "Batman" konseptinden çıkalı çok oldu olay. Şekilde kaldı sadece. Hikayeye bakıyorsun, gerçekçi. Ama tiplere bakıyorsun, inandırıcı değil o hikaye içinde. Renkli neon ışıklar, makyajlar, üstüne bir de gerçekçi görünüm çabası. Ama üzerine, eğlenceli bir oynanış olsun diye fizik kurallarının da zayıflatıldığı, yani gerçeklikten uzaklaştığı. Aşırı abartılı, grotesk bir şeye dönüştü. Yer yer hikaye gerçeklikten uzaklaşıyor, karakter gerçek kalıyor, ama tip alakasız filan. Çelişik yani bu açıdan. Joel Schumacher filmlerini anımsatıyor bana. Oyun gerçekçi mi olacak, çizgi romansı mı, bir defa buna karar verememişler. Bir kafaya gireceksen eğer, o anlayış, o yorum, oyunun tümüne yayılmalı başından sonuna kadar. Gerçekçi yapacaksan her şeyini yap, tüm hikaye yorumunda, fizik kurallarında, karakter tasarımlarında gerçekçi ol. Yok gotik bir kafada, çizgi romansı olsun istiyorsan hikayeyi de ona göre yorumla, karakterleri de teatral tasarla. Sırf neon ışıkta ve punk makyajında kalmasın olay. Şekilden ibaret bir şeye dönüşüyor böylece. O şekli çıkar, her şey sıradan. Ledger'ın Joker'i de çizgi romanlardaki Joker değildi belki, ama karakterde yapılan bu yeni yorum filmin tamamına hakimdi tutarlı bir şekilde. Filmin her öğesi bu bakış açısıyla yeniden yorumlanmıştı. Nasıl bir şey olacağına karar vermişti yani film. Dini de vermişti.

Paul Dini kafasını seviyorum. Arkham Asylum'da tek başınayken, City'de yanında Paul Crocker ve Sefton Hill var. Origins'te ise Dini hiç yok, diğer ikisinin yanına Martin Lancaster katılıyor. Yani o sevdiğim kafadan tamamen uzaklaşıyor oyun. Bilmiyorum, zevk meselesi tabii. Başkası da bu halini beğenebilir tam tersine. Ben Paul Dini'nin yarattığı konsepti seviyorum, o da kendine göre başkalaştırdı birçok şeyi, kendisinin dediği gibi. (Bu açıdan bakmak zorunda olduğu için, beğenmese bile "beğenmedim" diyebileceğini sanmıyorum  o yüzden ve açıklamasını da inandırıcı bulamıyorum haliyle. Başka bir şey deme şansı yok adamın.) Ondan sonra gelenler de başkalaştırıyorlar. Bir noktadan sonra aldığı hal beni sarmaz oluyor sadece. Adeta inandırıcılığı bozacak kadar az fizik, çok zırh, silahlar, askerler, robotik, tanklar filan. O Batman karakterlerinin üzerine zorla oturtulmuş gibi. Bir Penguin'e, Two Face'e, Poison Ivy'ye filan bakıyorsun, ne alaka diyorsun yani bu hikayenin içinde. Zorlamışlar adeta o hikayenin içinde bir yer bulmak için karakterlere.

Bu filmden de korkum bu işte. Henüz hikaye yorumuna işaret edecek bir sinematik görmedik ve görmemize de daha çok var. Ama imajlar bende o yönde bir izlenim uyandırdı başlangıç olarak ve hiç iyi bir başlangıç yapmamış oldu nezdimde. Umarım devamı imajlarla tutarlı olur da, en azından "benim tarzıma hitap etmese bile iyi bir filmdi" diyebilirim böylelikle. Hoş, insanlar tutarsız olsa da sorun etmiyorlar ya, hatta toz bile kondurmuyorlar Dark Knight Rises gibi drama tekniği açısından garabet bir şeye, neyse.

“House”
Sometimes I think it’s like I live in a big giant head on a hilltop
made of papier mache, a big giant head of my own head.
I polish the eyes which would be windows, or
mow the lawn, I mean this is my house we’re talking about here
even if it is a big giant papier mache head that looks just like mine.
And people who go past
in cars or buses or see the house the head on the hill from trains
they think the house is me.
I’ll be sleeping there, or polishing the eyes, or weeding the lawn,
but no-one will see me, no-one would look.
And no-one would ever come. And if I waved no-one even knows it was me waving.
They’d all be looking in the wrong place, at the head on the hill.
I can see your house from here.
-Neil Gaiman

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 18 Mayıs 2015, 13:02:37 »
Joker'i en net şekilde görebileceğimiz set görüntüsü bu sanırım ve bence olmuş bu Joker. 8)

Çevrimdışı TheWalkingIdeas

• **
  • 348
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 18 Mayıs 2015, 13:09:04 »
Joker'i en net şekilde görebileceğimiz set görüntüsü bu sanırım ve bence olmuş bu Joker. 8)

Tam bir "Habarci"sin :D Bu video gerçekten çok net olmuş. Alaycı hareketler, anlatım tarzı bildiğimiz joker. Yüzünün tamamen beyaz olması garip geldi biraz. Sanırım o da Ledger'ın akmış makyajına alışmış olmamdan kaynaklı. Fena gözükmüyor. Bir de filmde görmek lazım tabi. Videodan sonra film için heyecanlandım. :D
"Sahtekârlığın evrensel düzeyde egemen olduğu dönemlerde, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir."

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 18 Mayıs 2015, 16:19:06 »
Olmayacak karakterin Joker olacağını hiç düşünmedim zaten, haklıyım gibi de görünüyor. Çünkü Jared Leto. :P Ama diğer karakterlerin bazıları hakkında ciddi şüphelerim var. Göreceğiz. :D
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Auguste Dupin

• **
  • 84
  • Rom: 8
  • geceleri esen terör
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 19 Mayıs 2015, 05:00:48 »
Tonla Joker fotoğrafı düştü ve kötü haber: Dövmelerin hepsi yerli yerinde. Krom dişler ve normal ten rengi de öyle. Bir an beyaz makyajı ya da artık her ne olacaksa, o dövmeleri kapatmak için mi yapacak diye düşünmedim değil. Kimi fotoğraflarda gayet beyaz ve dövmesiz çünkü.

“House”
Sometimes I think it’s like I live in a big giant head on a hilltop
made of papier mache, a big giant head of my own head.
I polish the eyes which would be windows, or
mow the lawn, I mean this is my house we’re talking about here
even if it is a big giant papier mache head that looks just like mine.
And people who go past
in cars or buses or see the house the head on the hill from trains
they think the house is me.
I’ll be sleeping there, or polishing the eyes, or weeding the lawn,
but no-one will see me, no-one would look.
And no-one would ever come. And if I waved no-one even knows it was me waving.
They’d all be looking in the wrong place, at the head on the hill.
I can see your house from here.
-Neil Gaiman

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 19 Mayıs 2015, 19:47:20 »

Setten yeni fotoğraflar yayınlandı. Joker'in dövmeleri ve krom dişleri gerçekten filmde de olacakmış, bunu anladık. Harley Quinn'le olan ilişkileri de bu çılgın çizfte yakışacak türden gibi görünüyor. Nereden mi biliyoruz?

Devamı haberimizdeki resimlerde.
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü

Suicide Squad’ın Yönetmeninden Güvence: “Süprizlerimiz Bozulmadı”

Çekimleri hâlen sürmekte olan Suicide Squad’ın yönetmeni David Ayer, Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir açıklamayla hayranlarına güvence verdi ve filmin sürprizlerinin bozulmadığını söyledi.

Detaylar haberimizde.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Suicide Squad’da Batman’in Rolü Belli Oldu
« Yanıtla #41 : 06 Haziran 2015, 00:20:50 »

Suicide Squad’da Batman’in Rolü Belli Oldu

Merakla beklediğimiz Suicide Squad'a Batman'in de dahil olduğunu biliyoruz. Peki Gotham'ın Kara Şövalyesi'nin filme olan etkisi nasıl olacak dersiniz?

Detaylar haberimizde.
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele

Çevrimdışı Ugur

• 459
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 14 Temmuz 2015, 01:03:04 »
Trailer  Çok hoş .

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 14 Temmuz 2015, 01:05:33 »
Valla bence bu film şimdiden olmuş gibi, trailer onu gösteriyor. Joker konusunda da hep diyorum zaten bence o da "olmuş". Tek olmayan şey bir sene bekleyecek olmamız.

Ayrıca Harley Quinn her "Ha?" deyişinde eriyorum bitiyorum yok oluyorum asjdkfskh.

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 14 Temmuz 2015, 02:15:58 »
Joker'in alışılmadık görünüşü benim de gözüme takılıyorsa da, gördüğümüz ufacık sahne oyunculuk açısında fazlasıyla tatmin edici. Katana hala bi'şeye benzemiyor, Will Smith de galiba bütün film maskesiz gezecek, ama bunlar ufak sorunlar. Bu film olmuş/oluyor gibi.

Harley Quinn'le ilgili fikrim de değişmedi. Istırırım. Yalarım bile.

#hayır